Απόλλων ΑΕΚ 0-2 / ΠΑΣ – Παναιτωλικός 0-2

Απλά και χωρίς δυσκολίες η Ένωση έκανε το χρέος της. Ο Μάνταλος γύρισε με ΓΚΟΛ και ορεξάτος όπως έδειξε για την δύσκολη συνέχεια.
Ο Λιβαγια απλά στα τελευταία λεπτά έκανε όμορφα το 0-2. Ματς χωρίς κάτι το ιδιαίτερο με τον Απόλλωνα να προσπαθεί ιδιαίτερα μήπως και κάνει κάτι στο Α ημίχρονο ανούσια όμως. Η διαφορά από όλες τίς πλευρές μεγάλη, κάτι που φάνηκε στο Β ημίχρονο. Ήρεμοι και καλή ψυχολογία οι παίκτες της ΑΕΚ πάνε στο μεγάλο παιχνίδι για το ΤΣΆΜΠΙΟΝΣ Λίγκ σε λίγες μέρες με την Μπάγερν.

Έτσι όπως ΠΑΣ…….

Διπλό παληκαρίσσιο για τον Παναιτωλικό μέσα στους Ζωσιμάδες που κτυπάει καμπάνες για την ομάδα των Ιωαννίνων. Νίκη με 0-2 για το Αγρίνιο απέναντι στον ΠΑΣ που δεν πείθει.

Οι Ηπειρώτες έχουν κανει  κακό ξεκίνημα από την αρχή της σεζόν και εάν δεν συνέλθουν γρήγορα φοβάμαι ότι θα μπουν σε περιπέτειες. Ξυπνάτε??