Σχεδόν κανένα σχολικό λεωφορείο δεν πληρεί λέει τις προδιαγραφές για μεταφορά μαθητών. Ε καλά τις περισσότερες φορές τούβλα μεταφέρει …
Δεν πάει άλλο αυτή η βιόλα πρέπει να εγκατασταθεί το γυάλινο μάτι στα ελληνικά γήπεδα, δεν μπορεί να βλέπουμε εμείς τα πέναλτι από την τηλεόραση και ο Τζοβάρας στην Ξάνθη να φοράει μάσκα ηλεκτροκόλλησης
Σήμερα συμπληρώθηκαν 190 χρόνια λειτουργίας των ταχυδρομείων στην Ελλάδα. Κάποτε έβλεπες ταχυδρόμο και χαιρόσουν έφερνε μονο γράμματα, τώρα βλέπεις ταχυδρομο και σε πιάνει πανικός φέρνει μόνο λογαριασμούς
Ερώτηση κάνω: αν αύριο απολυθούνε ο Δώνης και ο Χιμένεθ υπάρχει περίπτωση να δείξει ενδιαφέρον ομάδα Γ’ Εθνικής στην Αγγλια..?? για αυτους τους προπονητές .Μη γελασω .
Μάγκες προσοχή απο αύριο τον ταραμά, να τον τρώτε μην τον μασατε .Χαίρεται.