Η Παριζιάνα έχασε τά νερά της Ι SERPICO
Πήγε κουνιστή καί λυγιστη ή πολυδιαφημισμένη Παριζιάνα νά αντιμετωπίσει τήν Μπριζ, καί έσπασε τα μούτρα της. Νομίζοντας ότι έχοντας φορτώσει ένα τσουβαλι φίρμες μέσα στην ομάδα θά περνάει αέρας από όπου παίζει.
![](https://www.georgiouclub.gr/wp-content/uploads/2021/09/Screenshot-2021-09-16-at-09-06-30-Club-Brugge-Paris-UEFA-Champions-League.png)
Έπεσε όμως σέ μία απλή καί μικρομεσαία ομάδα της Ευρώπης τήν Μπριζ, και υπήρχαν στιγμές στο ματς πού ήταν για θέαμα σέ τσίρκο.
Ο Μέσι φανερά τραυματισμένος μακριά από τόν καλό εαυτό του. Ο Εμπαπε μέχρι πού σκόνταψε καί έγινε αλλαγή έπαιζε για να αποδείξει ότι αυτός είναι ό καλύτερος μέσα στην ομάδα, αυτός ο κλόουν Νεϊμάρ πήρε χαμπάρι ότι πάει νά στραβωσει το παιχνίδι κάπου δέκα λεπτά πρίν λήξει. Η δε άμυνα της Παρί μιλάμε για τήν χαρά τού γρήγορου φορ ή εξτρέμ.
![](https://www.georgiouclub.gr/wp-content/uploads/2021/09/Screenshot-2021-09-16-at-09-07-42-Club-Brugge-Paris-UEFA-Champions-League.png)
Πίσω στο τέρμα ό Μοικανος Νάβας πού καβάλησε καί αυτός τό καλάμι από ότι φαίνεται.Κατι Ντιαλό καί ο κάποιος Ικαρντι άστο καλύτερα.
Απέναντι τους βρέθηκε μία σχετικά νεανική ομάδα πού ούτε φοβήθηκε ούτε κολωσε . Μπήκε νά παίξει μπάλα, τούς έβγαλε τήν γλώσσα στο πρεσινκ, γρήγορη κυκλοφορία καί μυαλό. Αυτό ήταν .
![](https://www.georgiouclub.gr/wp-content/uploads/2021/09/Screenshot-2021-09-16-at-09-07-22-Club-Brugge-Paris-UEFA-Champions-League.png)
Η Παριζιάνα έχασε τά νερά της. Μπήκε φουριοζα ή Παρί , πήρε κεφάλι στο σκορ καί νόμιζαν ότι είναι τά αφεντικά. Γρήγορα αντέδρασε ή Μπριζ καί όταν μπήκε στο παιχνίδι ΔΕΝ βγήκε ποτέ. Ίσα ίσα πού έπρεπε νά μοιράσει τουλάχιστον άλλες δύο βελγικές σοκολάτες τούς υπερόπτες τής Παρί.Την αδικεί ή ισσοπαλια.Αδιαφορωντας εάν θά έχανε μπήκε νά παίξει στα ίσα. Είχε πλάνο, όρεξη καί σίγουρα αυτοπεποίθηση.
Έχει πολύ δουλειά ακόμα ό Ποκετινο να κάνει τήν Παρί όχι ομάδα , αλλά σοβαρή ομάδα.