Μπαράλες Κοματάντε … Al Jazeera

Τρίτη νίκη για την Λαμία η οποία απομακρύνεταια πο τις θέσεις του υποβιβασμού, δύο γκολ ο Χερόνιμο Μπαράλες ο MVP των τελευταίων παιχνιδιών για την Λαμία .

Ο Αργεντινός άνοιξε το σκόρ στο 12 με σούτ μέσα απο την μικρή περιοχή, ενώ 6 λεπτά αργότερα ο Απόλλων ισοφάρισε σε 1-1 φέρνοτντας το παιχνίδι στα ίσια .  Όμως η Λαμία δεν έιχε πεί την τελευταία της κουβέντα στο παιχνίδι και ο Μπαράλες μετά απο ακριβώς 6 λεπτά μετά απο κερδισμένο πέναλτυ έκανε το 2-1 στο 24, έδωσε το προβάδισμα στην Λαμία με το σκόρ να παραμένει έως το τέλος του παιχνιδιού δίνωντας την πολύτιμη νίκη και τους 3 πόντους για την ομάδα της Λαμίας .

Πέραν του Μπαράλες , ο Τομάς απο την πλευρά του Απόλλωνα ξεχώρισε σαν την μύγα μες το γάλα, μιας και όλα ξεκινούσαν απο αυτόν , αλλά ένας κούκος δεν φέρνει την άνοιξη …..