”Πήγαμε σε όλα τα γήπεδα της Superleague σε 24 ώρες”
Ξεκίνησε ως μια τρελή ιδέα… Αλλά κάπως έτσι δεν ξεκινάνε όλες οι όμορφες αναμνήσεις? 14 γήπεδα, 9 πόλεις. Κρήτη, Αθήνα, Τρίπολη, Αγρίνιο, Λαμία, Βόλος, Λάρισα, Γιάνεννα, Θεσσαλονίκη. Γίνεται να πάμε παντού σε 24 ώρες? Η απάντηση στο παρακάτω βίντεο:
Follow me on Instagram: http://www.instagram.com/aimilios
Twitch Channel: http://www.twitch.tv/aimilioslive
Facebook Page: http://www.facebook.com/aimilioslive