Stop και στον κάμπο… Σωτήρης Βάζελος
Ο Παναθηναϊκός μόνο σε εμφάνιση και σήμα αντιμετώπισε χθες την ΑΕΛ στο Αλκαζάρ για την τρίτη αγωνιστική της Super League. Τώρα τι να σχολιάσουμε; Τα τραγικά λάθη του προπονητή όπου οι αλλαγές που πραγματοποιήθηκαν και χθες όπως και στην Τρίπολη με τον Αστέρα έκοψαν την ομάδα στα δύο.
![](https://www.georgiouclub.gr/wp-content/uploads/2020/09/FB_IMG_1601320255738.jpg)
Απορώ με μερικούς που έλεγαν και ξαναέλεγαν ότι το τριφύλλι είχε συνδιασμούς στο παιχνίδι,καλή κυκλοφορία και ευκαιρίες από το 25′ μέχρι το 45′.Ρε ήμαρτον και ξανά ήμαρτον.
![](https://www.georgiouclub.gr/wp-content/uploads/2020/09/5155298.jpg)
Δεν είδαν ότι σε ολόκληρο δεύτερο ημίχρονο δεν υπήρχε στο γήπεδο ομάδα Παναθηναϊκός και ότι το γκολ από την ΑΕΛ ήταν θέμα χρόνου ποτέ θα έρθει;Μαθαίνω ότι ο Αγίουμπ ανέβαζε story στο ημίχρονο. Ωραία αποδυτήρια.Όταν ακούς προπονητή να σου λέει στην συνέντευξη τύπου στο τέλος του αγώνα ότι θα δουλέψουμε και προσπαθήσουμε για το καλύτερο,πέταξε το πουλί.
![](https://www.georgiouclub.gr/wp-content/uploads/2020/09/poyatosdani_0.jpg)
Ο Καρλιτος σε όλα τα φάουλ δεν βρήκε όταν μια φορά το κουτί.Η μπάλα στο Θεό.Καταρχήν είναι όλοι ξένοι πως θα υπάρξει συνεννόηση;Χάθηκαν και οι μικροί Έλληνες παίχτες των τελευταίων δύο ετών.
![](https://www.georgiouclub.gr/wp-content/uploads/2020/09/FB_IMG_1601313486255.jpg)
Έδιωξαν τον κόσμο από το γήπεδο θα τον διώξουν και από την τηλεόραση.Φαντάζεστε την επόμενη φορά να έπρεπε να πληρώσουμε για το Paotv;Η Αλίκη στο ναυτικό θα είχε μεγαλύτερη τηλεθέαση.. Το σύνθημα στις χαρές και στις λύπες μαζί έχει χάσει και αυτό το νόημα του…Κρίμα όπως κατάντησαν έτσι την ομάδα…